ABD basını: Kobe Bryant ve kızı sessiz sedasız defnedildi

Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) basını, helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant ve kızı Gigi'nin sadece yakınlarının katıldığı bir tören sonrasında defnedildiğini yazdı. ABD'de kurulmuş profesyonel basketbol ligi organizasyonu olan Ulusal Basketbol Birleşimi (NBA) tarihinin en değerli oyuncularından Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gianna Maria - Onore Bryant helikopter kazasında hayatını kaybetmişti.

AİLESİNİN VE YAKINLARININ KATILDIĞI BİR TÖRENLE DEFNEDİLDİ

Geçirdiği helikopter kazasında hayatını kaybeden basketbol efsanesi Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gigi'nin 7 Şubat’ta sadece ailesi ve yakınlarının katıldığı bir törenle defnedildi.

CENAZE TÖRENİ 7 ŞUBAT'TA YAPILDI

Entertainment Tonight'ın haberine göre, Kobe Bryant'ın eşi Vanessa Bryant'ın özel isteğiyle Kobe ve Gigi'nin cenaze töreni 7 Şubat tarihinde Kaliforniya'daki Corona Del Mar'daki Pacific View Memorial Park'ta yapıldı.

HALKA AÇIK BİR TÖREN YAPILMADI

ABD basınında Vanessa Bryant ve 3 kızının, Kobe ve Gigi'nin yasını özel olarak tutmak istedikleri için halka açık bir tören yapılmadığı aktarıldı. Törenle ilgili bilgi görseller de basına sızdırılmadı.

STAPLES CENTER'DA RESMİ BİR TÖREN DÜZENLENECEK

Basketbol efsanesi Kobe Bryant için 24 Şubat'ta kariyerini geçirdiği Staples Center'da resmi bir tören düzenlenecek.

HELİKOPTER LOS ANGELES'TA DÜŞMÜŞTÜ

26 Ocak'ta Bryant ile 13 yaşındaki kızı Gianna'nın içinde bulunduğu helikopter Los Angeles’ta düşmüştü. Kobe ve kızının da aralarında olduğu 9 kişi hayatını kaybetmişti.

ETİKETLER

Editörün Seçimi