Kurgusal kahraman Örümcek Adam'ın dansını, ters duruşunu ve ağ atma gibi hareketlerini yapan Soylu, korona virüsü nedeniyle bayramı evlerinde geçiren çocuklar için mini dans gösterileri sergiledi.

Soylu aldığı özel izinle Manavgat ilçesinde şeker ve balon dağıttı.

Örümcek Adam karakterinin "iyilik yapma" gibi en güzel özelliğini alarak insanlara sunmaya çalıştığını aktaran Soylu, "Beni gören insan, sinirli anında bile gülüyor. Bu da beni mutlu ediyor. Özellikle çocuklar, beni çok seviyor. Bütün çocuklara ulaşmam mümkün değil ama en azından mahallemdeki çocukları mutlu etmek için harekete geçtim" dedi.

Soylu, "Balkonlardaki çocuklara şeker attım, kapı önlerindekilere balon verdim. Onlar da bir nebze de olsa bayramı bayram gibi yaşadı. Çocukların gülümsemesi beni mutlu ediyor. Onlara hep güzellikleri aşılamaya çalışıyorum" diyerek çocukların da iyilik yapmasını istedi.

 

Antalyalı çocuklar ise "Örümcek Adamı görünce çok heyecanlandık. Televizyonlardan gördüğümüz Örümcek Adam, bizi çok eğlendirdi. Evde kaldığımız günlerde bizi çok eğlendirdi. Onu çok seviyoruz" dediler.

ETİKETLER

Editörün Seçimi