ENGİN ALTAN DÜZYATAN

"Elazığ’ da meydana gelen Malatya ve civar şehirleri de etkileyen deprem çok üzücü... Can kayıpları için Allah rahmet eylesin. Yaralılara acil şifalar, dualarımız can kaybının artmaması için… Milletimizin başı sağ olsun."

MUSTAFA SANDAL

"Yürekler burkuldu. Elazığ için dualarımız. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet ailelerine sabır diliyorum."

 

ACUN ILICALI

"Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Dualarımız sizinle…"

 

DEMET AKALIN

"Geçmiş olsun Elazığ! Biz ne yapabiliriz gerçekten çok üzücü ve çaresiz kalmak."

HÜLYA KOÇYİĞİT

"Tüm dualarımız, kalbimiz sizlerle. Allah bir daha yaşatmasın. Kaybettiğimiz canlara Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun Elazığ."

MAHSUN KIRMIZIGÜL

Önce başsağlığı mesajı yayınlayan yönetmen ve eski türkücü Mahsun Kırmızıgül'ün ikinci paylaşımında ise tepki vardı.

Kırmızıgül, haftalar öncesinden Elazığ'da deprem olabileceği uyarısı yapan deprem bilimci Prof.Dr. Naci Görür'ün haberini paylaşarak şunları yazdı:

"Siz hala akademisyenleri, bilim adamlarını dinlemeyin. Kafanızın dikine gidin.  Her şeyi siz biliyorsunuz. Her konunun uzmanısınız. Hocalar, her hafta çocuklara anlatır gibi anlatıyorlar. Ama dinleyen yok. Depremler için önlem almayan siyasetçiler olası ölümlerden sorumludur."

ETİKETLER

Editörün Seçimi