Cem Yılmaz'dan Ozan Güven açıklaması: Konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur

Komedyen Cem Yılmaz, pek çok filminde rol verdiği oyuncu Ozan Güven'in, Deniz Bulutsuz'u dövmesi ve ölüm tehdidinde bulunması iddialarıyla ilgili, sosyal medya platformu olan Twitter'dan bir açıklama yaptı. Cem Yılmaz, "Bu meseleyi yazmak, çizmek istememek ile başka çirkin duyguları karıştırıp bu sefer siz 'linç kazanı kaynatıyorsunuz. Çok üzgünüm" ifadelerini kullandı. Ozan Güven'le birliktelik yaşayan Deniz Bulutsuz, sevgilisinden şiddet gördüğünü iddia etmişti.

'BU KONU TARTIŞMAYA KAPALI BİR KONUDUR'

Cem Yılmaz'ın Twitter'dan yapmış olduğu paylaşım şöyle:

“Sevgili arkadaşlar. Kadına şiddet meselesinin ‘tarafı’ olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir. Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur. Arkadaşım üzerinden ‘Sen de bir şey söyle’ isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur. Yapmayın. Sosyal medya üzerinden, bu meseleyi yazmak çizmek istememek ile başka çirkin duyguları, düşünceleri karıştırıp bu sefer siz linç kazanı kaynatıyorsunuz. Her şey birbirine giriyor. Çok üzgünüm.”

DARP RAPORU

Oyuncu Ozan Güven hakkında ‘kasten öldürmeye teşebbüs’, ‘hürriyetten yoksun bırakma’ ve ‘hakaret’ suçlarından şikayetçi olan Deniz Bulutsuz, savcıya ifade verdikten sonra İstanbul Adli Tıp Şube Müdürülüğü’nden darp raporu almıştı.

Güven’in Bulutsuz’la 13 Haziran’da İstanbul’un Levent ilçesindeki evinde kavga ettiği, olayların bu sırada yaşandığı öne sürülmüştü.

Diken, Tükenmez Haber

ETİKETLER

Editörün Seçimi