Cüneyt Özdemir: 'İstanbul'u Murat Ongun yönetiyor' diyorlar. Baktığınız zaman İmamoğlu'nu da o yönetiyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Elazığ'daki depremin ardından Erzurum'a tatile gitmesi konusunda tartışmalar sürerken gazeteci Cüneyt Özdemir'in YouTube hesabında yayımladığı videodaki ifadeler gündem oldu.

'ONGUN DAHA İYİ BİLİR'

İstanbul'u ve İmamoğlu'nu Murat Ongun'un yönettiğini söyleyenler olduğunu belirten Özdemir, "İnsanlar orada hala can derdinde, aramalar yapılıyor. 16 milyonluk bir şehrin başkanı... Çocuğun, eşin gitsin sen de işinin başında dur. Üstelik sicilinde de İstanbul'u sel götürürken Bodrum'a gitmişliği var. Bunu Murat Ongun daha iyi bilir. 'İstanbul'u Murat Ongun yönetiyor' diyorlar. Baktığınız zaman İmamoğlu'nu da o yönetiyor" ifadelerini kullandı. Özdemir'in sözleri sosyal medyada gündem oldu.

MURAT ONGUN KİMDİR?

45 yaşındaki Murat Ongun, kendisini şu şekilde anlatıyor “1996'da Ankara'da televizyon haberciliğine başladım. Show Tv Ankara'dan Star Haber İstanbul'a 1998'de transfer oldum. 98'den 2008 yılına kadar Star-Atv ve Habertürk Tv'de muhabirlikten anchormanliğe yükseldim. Televizyon idarecisi olarak yönetimde görev aldım. 2008'de kendi isteğimle ayrıldım. 2009-2010 yılları arasında yaziisleri.com internet sitesini kurdum. 2010'da Cem Tv Genel Müdürü oldum. 2012'de Cnn Türk'te yayınlanan Sanayi Rotası programını 2014'e kadar sundum. 2014 yılından beri Ekrem İmamoğlu'na danışmanlık yapıyorum”

ETİKETLER

Editörün Seçimi