Deniz Bulutsuz: Ozan Güven saçlarımdan tutarak duvara vurdu, 'seni öldüreceğim' dedi

Ozan Güven tarafından darp edildiğini açıklayan Deniz Bulutsuz, İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na verdiği şikayet dilekçesinde "Merdivenden yuvarlandım, kanlar içinde kaldım. Evdeki güvenlik kameraları incelendiğinde gerçek ortaya çıkacak" dedi.

ŞİKAYET DİLEKÇESİ

Bulutsuz'un savcılığa verdiği şikayet dilekçesindeki ifadelere göre aralarında yaşanan bir tartışmanın gündeme gelmesiyle Güven bir anda bağırarak etraftaki eşyaları kırmaya başladı. Bulutsuz, Güven’in elindeki kırık abajuru almaya çalışırken çenesinden yaralandı.

UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDI

Bulutsuz 60 gün uzaklaştırma kararı aldı. Güven, eğer karara uymazsa 3 günden 10 güne kadar hapis cezasına çarptırılabilir.

'SAÇLARIMDAN TUTARAK DUVARA VURDU'

Sözcü'den Hayati Arıgan'ın haberine göre evden kaçmaya çalışan Bulutsuz’a Güven engel oldu. Bulutsuz, Güven'in saçlarından tutarak duvara vurması sonucu merdivenlerden yuvarlandığını söyledi. Evden kanlar içinde ve çıplak ayaklarla kaçmayı başardığını belirten Bulutsuz, evin yakınlarında karşılaştığı Güven’in şoförünün kendisini bir arkadaşının evine bıraktığını dilekçesinde anlattı.

Dilekçede evdeki güvenlik kameralarının incelendiğinde olayın gerçekliğinin ortaya çıkacağı belirtilerek savcılıktan cep telefonlarının konumlarının incelenmesi de istendi. Darp raporu alan ve savcıya ifade veren Deniz Bulutsuz ifadesinde şunları anlattı:

'ALKOLÜN ETKİSİNDEYDİ'

“Olay günü bana söylediği ağır sözlerinin ardından Ozan’ın evine gittik. Ozan alkol aldığından fütursuz ne dediğini bilmeyen bir hal alır. Bu söze bozulduğumu söylememin ardından alkolün etkisiyle bağırıp çağırmaya başladı.

'SERT TOKAT ATTI'

Onu sakinleştirmek isterken yatak odasındaki abajuru duvara vurarak kırdı. Beni ittirince abajur çeneme geldi. Sonra beni yatağa yatırarak üzerime oturarak sert bir tokat attı. Ardından bana vurmaya devam ederken kendi yüzüne de vuruyordu. “bak sana bir tane vurdum, kendime yirmi kez vuruyorum.

'KAÇMAYA ÇALIŞTIM'

Evden kaçmaya çalıştım. Evin üst katındaki merdivenlerden inerken saçımdan beni yakalayarak kafamı duvara vurdu. Çarpmanın etkisiyle merdivenlerden düştüm. Bacağım ve kalça kısmım dahil olmak üzere çok bölgeden yaralandım.

'BAŞIMDAN AŞAĞIYA SU DÖKTÜ'

Ozan pek çok eşyayı kırmıştı. Bu sırada yerde bulunan kırılmış cam parçalarından da hem ben hem Ozan yaralandı. Elimde su şişesi ile beklerken ‘Bana biraz su ver’ dedim. Elindeki suyu kafamdan aşağıya dökerek, ‘al sana su’ dedi”

'SENİ ÖLDÜRECEĞİM'

Evden çıkmama izin vermeyerek ‘Hiçbir yere gidemezsin. Burada kalacaksın, sen bunu hak ediyorsun. Seni öldüreceğim’ dedi. Cep telefonumu elimden alarak cebine koydu.

'ÇIPLAK AYAKLA KAÇIŞ'

Beni evde alıkoyduğu için çok büyük uğraşlarla ayakkabılarım olmadan evden çıktım. Şoförü beni araca alarak dolaştırdı. Bir benzinliğe uğrayarak su ve kolonya aldı. Evin yan sokağına giderek, ben araçta beklerken şoförü eşyalarımı aldı. Sonra da beni arkadaşımın evine bıraktı.”

'OYUNA GELDİM'

Öte yandan Ozan Güven'in de darp raporu aldığı belirtildi. Güven savcılığa verdiği ifadede ayrılmak isteyince kız arkadaşının oyununa geldiğini ileri sürdü.

'ÇENESİNE ÇARPTI'

Deniz’in elindeki sapı tutarak, ‘Ver ne yapıyorsun’ dedim. Deniz bana ‘Vuruyorsun’ dedi. Abajurun sapını çekiştirirken Deniz’in çenesine çarptı. Çenesine yara bandı yapıştırdım. Bana ‘Seni Türkiye’ye rezil edeceğim, ‘kadın döven adam’ diye söyleyeceğim’ dedi.

'BENİ YARALADI'

Güven şunları söyledi:

"Bana vurmaya başladı. Ellerini tuttum, yüzümden yaralandım. Şoförümü aradım Deniz’i götürmesini istedim. Öldürmekle tehdit ederek gitmesine engel olmadım. Kasten darp etmedim, sinkaflı sözler söylemedim. Telefonunu gasp etmedim."

ETİKETLER

Editörün Seçimi