'Gizli' karantina filmi geliyor: Malcolm & Marie

Zendaya ve John David Washington'ın, Euphoria'nın yaratıcısı Sam Levinson ile birlikte karantinada 'gizlice' çektikleri film tamamlandı. Gelişmelerin ortaya çıkmasının ardından filmin başrolünde yer alan Zendaya, sosyal medya platformu olan Twitter'dan filmden ilk kareyi paylaştı. Filmin çekimleri, koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak gerçekleştirildi.

'MARRİAGE STORY İLE BENZERLİKLER TAŞIYOR'

Deadline’ın aktardığına göre, 16 Mart’ta çekimleri durdurulan Euphoria’nın ardından Sam Levinson, taslağını 6 günde bitirdiği yeni bir senaryo yazmaya başladı. Çekimleri, 17 Haziran- 2 Temmuz tarihleri arasında Kalifornia, Carmel’de gerçekleştirilen film, söylentilere göre geçtiğimiz yıl çok konuşulan Marriage Story ile benzerlikler taşıyor.

FİLMİN ÇEKİMLERİ, SOSYAL MESAFE KURALINA UYULARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Aktarılan bilgilere göre, filmin çekimleri, korona virüsü salgını nedeniyle sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak gerçekleştirildi. Sinema meslek örgütlerinin belirlediği önlemleri dikkate alan film ve cast ekibi, çekim yerine gitmeden önce ayrı evlerde kaldı, oyuncular sosyal mesafeyi korumak için provaları bir parkta yaptı, maske kullanımına dikkat edildi ve ekip dışında kimsenin sete gelmemesine önem verildi. Gelişmelerin ortaya çıkmasının ardından filmin başrolünde yer alan Zendaya, Twitter hesabından filmden ilk kareyi paylaştı.

ETİKETLER

Editörün Seçimi