Jason Isaacs: Harry Potter'ın yeniden çekilmesi delilik olur

Harry Potter kitaplarının yeniden uyarlanması ve hayranlarının yeni film beklentileri hakkında konuşan Harry Potter serisinin Lucius Malfoy'u Jason Isaacs, "The Godfather ya da Some Like It Hot gibi dahice bir şeyi yeniden çekmesi hakkında düşündüğüm şeyin aynısını düşünüyorum. Bence bu filmler mükemmel insanlar tarafından mükemmel zamanda mükemmel şekilde yapıldı. Ve onları yeniden çekmek delilik olur" ifadelerini kullandı.

'HARRY POTTER DA 7 MUHTEŞEM KİTAPTAN 8 DAHİYANE FİLME DÖNÜŞTÜRÜLDÜ'

Isaacs şu ifadeleri kullandı:

"Her şeyden önce franchise, farklı yerlerde insanlara hamburger satılmasına izin verildiği ve herkesin aynı tadı aldığından, patates kızartmalarının aynı tatta, aynı uzunlukta olduğundan emin olunduğu anlamına gelen bir sözcük. Harry Potter da 7 muhteşem kitaptan 8 dahiyane filme dönüştürüldü.

'VE ONLARI YENİDEN ÇEKMEK DELİLİK OLUR'

Herhangi birinin bunları yeniden çekeceğini düşünüyor muyum? Herhangi birinin The Godfather ya da Some Like It Hot gibi dahice bir şeyi yeniden çekmesi hakkında düşündüğüm şeyin aynısını düşünüyorum. Bence bu filmler mükemmel insanlar tarafından mükemmel zamanda mükemmel şekilde yapıldı. Ve onları yeniden çekmek delilik olur."

TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK HASILAT YAPAN FİLMLERİ ARASINDA YER ALIYOR

Tüm zamanların en çok hasılat yapan filmleri arasında yer alan Harry Potter serileri, bütçelerinin kat kat üstünde kar elde ederek milyarlarca dolarlık gelir elde edilmesini sağladı.

25 MİLYAR DOLARLIK DEĞER

İçinde yedi kitap, sekiz film, iki tema parkı ve sayısız oyuncak çeşitleriyle Harry Potter markası 25 milyar dolarlık bir değer elde etti.

T-24

ETİKETLER

Editörün Seçimi