Matrix 4'ün vizyon tarihi değişti

Warner Bros., koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında Matrix 4'ün vizyon tarihini 21 Mayıs 2021'den 1 Nisan 2022'ye erteledi.

KEANU REEVES VE CARRİE-ANNE MOSS, NEO VE TRİNİTY ROLLERİYLE GERİ DÖNÜYOR

Lana Wachowski‘nin yazıp yönettiği filmde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss, Neo ve Trinity rolleriyle geri dönüyor. Filmde Reeves ve Moss’a Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith Jessica Henwick, Jonathan Groff, Priyanka Chopra ve Toby Onwumere, Max Riemelt ve Eréndira Ibarra eşlik ediyor.

ANNE HATHAWAY'İN 'THE WİTCHES' VERSİYONU DA ERTELENDİ

Warner Bros., Matrix devam filminin yanı sıra Anne Hathaway’in “The Witches” versiyonunu da erteledi. Octavia Spencer, Stanley Tucci ve Chris Rock’ın da rol aldığı film, Ekim ayında gösterime girecek. “Godzilla vs. Kong” filmi de 20 Kasım 2020’den 21 Mayıs 2021’e ertelendi.

TENET FİLMİ DE ERTELENDİ

Stüdyo ayrıca 4 Haziran 2021’de adsız bir New Line korku filmi yayınlayacağını ve 16 Ekim’de planlanan adsız bir Warner Bros. etkinlik filminin programdan kaldırıldığını duyurdu. Warner Bros., Cuma günü yaptığı açıklamasında ise, Christopher Nolan’ın Tenet filminin de 17 Temmuz’dan 31 Temmuz’a ertelediğini ifade etti.

Duvar

ETİKETLER

Editörün Seçimi