Star Wars kutlamaları iptal edildi

Koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında Star Wars kutlamaları iptal edildi. Etkinlik, 2022'ye kadar yapılmayacak. Etkinliği iptal eden şirket, "Star Wars kutlamalarında hayranların, katılımcıların, performans sergileyecek olanların, misafirlerin ve teknik ekibin sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimiz" açıklamasında bulundu.

'2020 STAR WARS KUTLAMALARINI İPTAL ETME KARARI VERMEK ZORUNDAYIZ'

Ağustos ayı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan Star Wars kutlamaları bu yıl resmi olarak iptal edildi. Koronavirüs salgını nedeniyle etkinliği iptal eden şirket bu konuda açıklama yaparak, “Star Wars kutlamalarında hayranların, katılımcıların, performans sergileyecek olanların, misafirlerin ve teknik ekibin sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimiz. Covid-19’un küresel etkisine ve yerel ve eyalet yetkilileriyle son olarak yayınlanan güvenlik kurallarını konuşmamıza bağlı olarak 2020 Star Wars kutlamalarını iptal etme kararı vermek zorundayız” ifadelerini kullandı.

KUTLAMALAR 18 İLE 21 AĞUSTOS 2022 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Beyazperde’nin haberine göre, son olarak 2019’un Nisan ayında yapılan kutlamalar bu yıl korona virüsü nedeniyle 27 ile 30 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecekti. Ancak alınan yeni bir kararla birlikte bu yılki Star Wars kutlamaları tamamen iptal edildi. Kutlamalar yeni kararla birlikte önümüzdeki yılı da atlayarak, 18 ile 21 Ağustos 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

ETİKETLER

Editörün Seçimi