AKP Grup Başkanvekili Akbaşoğlu'nun koronavirüs testinin pozitif çıktığı iddia edildi

AKP Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu / Fotoğraf: AA

AKP Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun yeni tip koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığı öne sürülürken AKP'den henüz bir açıklama yapılmadı. Öte yandan muhalefet partilerinden birçok isim konuyla ilgili paylaşım yaptı.

ÖZEL: GEÇMİŞ OLSUN DİYORU'

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, “Sayın Akbaşoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili olumsuz bir haber aldık geçmiş olsun diyoruz, acil şifalar diliyoruz yakından takip ediyoruz” dedi.

'ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM'

CHP'li Eren Erdem, "Siyasi karşıtlıkların insanlığımızı yok etmesine müsade etmeyeceğiz. AKP Grup Başkanvekili Mehmet Emin Akbaşoğlu’nun Covid-19 testi pozitif çıkmış. Kendisine acil şifa diliyorum. Bir an önce iyileşmesini umuyorum. Geçmiş olsun..." şeklinde paylaşım yaptı.

ÇIRAY: ARA VERİN

İYİ Parti Milletvekili Aytun Çıray da yaptığı paylaşımda Akbaşoğlu'nun Kovid-19 testinin pozitif çıktığını belirterek "Böyle olacağı belliydi. Çünkü bir süredir COVID Mecliste geziniyordu(!)  Yine geciktiler. Ara verin, yoksa Meclis çalışmaları daha çok aksayacak. İnsan canından daha mı önemli Feyzioğlu'nu yerinde tutmak?" ifadelerinde bulundu.

Tükenmez Haber

ETİKETLER

Editörün Seçimi